Rugby Európa sa začína presadzovať, aby sa zapojila do odborových krajín prvého stupňa

Octavian Morariu, prezident Rugby Európy, očakáva, že na splnenie predstavitelia šiestich krajín v najbližších týždňoch, aby sa zasadila o krajiny, ako je Gruzínsko a Rumunsko, aby sa stal súčasťou hlavného prúdu.

Morariu sa domnieva, že pôsobivá zobrazujem zo strany druhej rade krajín na Svetovom pohári vytvoril impulz pre zmenu, že Six Nations bude schopný ignorovať. “Otázkou nie je, či krajina v Európe mimo šiestich národov mať väčší kontakt s jedným tier národmi, ale kedy,” povedal. “Gruzínsko a Rumunsko ukázal vo Svetovom pohári, ktoré potrebujú byť vystavené na ďalšiu úroveň pravidelne, ale potrebujeme tiež cestu pre také, ako v Nemecku, Španielsku, Portugalsku a Russia.England musieť opýtať, či Premiership je tým pravým miestom vyvinúť testovacie hráča | Paul Rees Viac

“To nie je o tom, ktorí chcú zaútočiť šiestich národov a poškodenia, čo je to skvelý turnaj, ktorý je výkladnou skriňou európskeho rugby.Nehovoríme, že by sa mal rozšíriť, alebo že by mala byť podpora na neho z pod hladinou, ale že je potrebné pestovať v hre v Európe a dať každému niečo usilovať o.

” nemyslím si, že Six Nations utečie z toho či strkať hlavu do piesku. Dúfam, že sa s nimi stretnúť v niekoľkých najbližších týždňoch diskutovať o tom, ako pestovať hru v Európe. Nie je to otázka, ktorá má debatu, pretože už začala. To je teraz o tom, ako sa dospelo k záveru. “

Telo spravuje hru v kontinentálnej Európe, ale nemá zasahovať do chodu šiestich národov, ktorý zostal nezmenený od Talianska boli prijaté v roku 2000.Žiadne chuť k jedlu Bolo preukázané, že pre rozšírenie turnaj alebo zavedenie zostupu alebo propagácie.

“Ide o posilnenie šesť národov,” dodal Morariu, bývalý Rumunsko No8. “Svetový pohár dáva niektoré krajiny u expozície, ktoré budú musieť počkať štyri roky opakovať. Videli sme v tomto turnaji, ako sa zlepšili štandardy a nemôžete nechať Genie polovicu z fľaše.

“Japonsko udával tón v úvodnom víkende a každý druhý stupeň národ bol schopný vziať niečo z turnaj.Namíbia a Uruguaj nevyhral zápas, ale ukázalo sa stali konkurencieschopnejšie, a to je dôležité, aby všetky tieto tímy majú lepšie prípravky medzi Svetových pohárov.

“Je to všetko o spôsoboch snažia tímy, ktorí nehrajú v jednom z dvoch vedúcich medzinárodných turnajov. Nehovoríme, že Gruzínsko a Rumunsko sú pripravení hrať v šiestich národov, ale mali by mať niečo ašpirovať na, skôr než byť povolené len ísť tak ďaleko.

“Rugby sa hrá v 48 krajinách Europe. Obchodné príležitosti sú obrovské, pretože hovoríte o populácii 200m.Myslím, že tí, ktorí bežia na šiestich rôznych národností sú otvorení a v hornej časti hry je teraz väčšie zastúpenie vo výkonnom výbore svetového ragby, ktorý sa už prevádzkuje osem odborov.

“hra je stále otvorená a World Cup ukázal, ako veľmi je stavať. Ak chceme pridať, nie odnášať, a skutočnosť, že záznam pre najvyššiu účasť na zápas Svetového pohára bola rozbitá tento rok v hre zahŕňať Rumunsko ukazuje možnosť, ktorú máme. “