Možné odchody z Liberca: Ďubek na Slovensko, Frýdek do Sparty

“Predstavenie nového trénera nášho tímu aj ďalšie informácie chystáme na budúci pondelok, kedy začíname letnú prípravu,” uviedol športový riaditeľ Jan Nezmar. “Hoci to možno zvonku vyzerá, že sa teraz okolo trénerského postu aj hráčskeho kádra v našom klube dlho nič nedeje, opak je pravdou a rokovania, vrátane tých o príchode nových hráčov, sa posúvajú k zdarnému koncu.”

zatiaľ je isté len to, že klub ide o prestupe Tomáša Dubki do slovenských Ružomberku. Dvadsaťosemročný stredopoliar prišiel k Nise vlani v lete práve z tohto klubu, pevné miesto v zostave Slovana si však za celú sezónu nenašiel.

bet 365 “S Ružomberkom momentálne rokujeme o Tomášove prestupe.Transfer ale stále nie je dotiahnutý, “uviedol Jan Nezmar.

Možné posily pre Liberec sú čiastočne závislé aj na novom koučovi Trpišovský. Dá sa očakávať, že by si vo svojom bývalom klube Viktorii Žižkov, ktorý nedostal licenciu pre novú druholigovom sezónu, mohol vytipovať nejaké hráča. Mená sú zatiaľ s otáznikom.

Na obzore by sa mohol rysovať aj hráčsky obchod s pražskou Spartou. Tá by rada vo svojich radoch privítala Martina Frýdku. Záložníkovi reprezentačnej dvadsaťjednotky za pol roka vyprší v Liberci zmluva a zatiaľ ju nepredĺžil.Navyše sa netají tým, že by do Sparty rád šiel.

bet365 stavky “Je to jediný hráč zo základnej zostavy, na ktorého nám zatiaľ prišla konkrétna ponuka,” pripustil Nezmar. “Pracujeme s variantom jeho odchode, chceli by sme mať jasno najneskôr do polovice budúceho týždňa.”

Ak by Frýdek zamieril do Sparty, Liberec by z nabitého letenského kádra mohol získať nejakú hráčsku náhradu. Ostatne mladí Sparta Frýdek s Pavelkom pred dvoma a pol rokmi tiež prišli pod Ještěd výmenou za libereckého Vacha a stali sa oporami Slovana.

“Martin je výborný hráč, ktorý v našom tíme hral veľkú úlohu. Jeho odchod by bol samozrejme stratou, “povedal liberecký športový šéf. “Ale nedá sa nič robiť, prejavil záujem sa posunúť ďalej.A jeho odchod teraz by pre nás bol samozrejme výhodnejšie, než keby v Liberci skončil až v zime. “

bet365 bonus