Bývalý Atlanta Braves džbán Tommy Hanson zomiera vo veku 29

Tommy Hanson, ktorí položili päť sezón v hlavných ligách pre Braves a anjelov, zomrel vo veku 29.

skupina Hanson bývalých spoluhráčov boli blízko, keď zomrel v Piedmont nemocnice atlanta. Zdroj povedal WSB-TV, že Hanson mal problémy s dýchaním v nedeľu skoro ráno a bol prevezený do nemocnice. Trpel katastrofické zlyhanie orgánov, zdroje povedal televíznej stanici.

“Sme nesmierne zarmútený dozvedieť sa o Tommyho tragického odchode,” povedal Braves prezident John Schuerholz. “Bol to obľúbený v našej klubovni as našimi zamestnancami a bude naozaj chýbať všetci v Braves krajine.Naše myšlienky a modlitby sú s jeho ženou, rodinou bývalého spoluhráča a kamarátmi “

Braves shortstop Andrelton Simmons tweeted :. Andrelton Simmons (@Andrelton) Veľmi smutné počuť o Tommym Hanson. Prajeme svoju rodinu a blízkych priateľov veľa sily. Bol to naozaj pekný chlap. : / 10.11.2015

Hanson, je 6 stôp 6in pravák, ktorý sa narodil v Tulsa, Oklahoma, bol vybraný Braves v 22. kole návrhu 2005 a kedysi bol považovaný za vrchol vyhliadky na organizácie.

Avšak, po zaúčtovaní 2,89 ERA cez 21 štartov vo svojej nováčikovskej sezóne 2009, Hanson vykĺzol každú sezónu potom.On zaznamenal postupný pokles rýchlosti a zaoberal sa otázkami ramien, ktoré ho držali na zozname osôb so zdravotným postihnutím v roku 2011. Braves ho vymenil za anjelov po sezóne 2012 a nebol na ihrisku majora Ligová úroveň po tom, čo urobila 15 vystúpení pre anjelov 2013. Dokončil svoju kariéru s rekordom 49-35, s ERA 3.80 a s 648 strikeouts. Robil niekoľko pokusov o návrat s Texas Rangers, Chicago White Sox a San Francisco Giants, ale to naozaj nefungovalo von. V máji Hanson podpísal malú ligovú dohodu s Giants a objavil sa pre svoje tímy triedy A a AAA v San Jose a San Franciscu. Bol to 49-35 s ERA 3,80 pre svoju kariéru.

P> http://www.u-stavky.com/