Burns, Khawaja zahrnuté do Austrálie prvý test čatou čeliť Nový Zéland

batsmen Joe Burns a Usman Khawaja bol odvolaný Austrálii budúci týždeň prvý krikete testu proti Novému Zélandu.

Cameron Bancroft sa všeobecne očakáva, že otvorí odpaľovanie vedľa Davida Warner v Brisbane, však národná voliča doľava rádoby debutant z ich 12-man tímu. Oni namiesto toho rozhodla pre Burns a Khawaja, ktorý obaja skórovali ton pre Cricket Australia XI zájazdu zápasu minulý víkend proti Novému Zélandu.

Khawaja nehral v Austrálii od roku 2013 Ashes, zatiaľ čo Burns hral dva testy proti Indii vlani v lete.Zvyšok družstva je očakávaný, s obojstranným Mitch Marshom a veteránom batsmanom Adamom Vogesom. “Usman je veľmi dobrý hráč rýchleho bowlingu a je to dobrý technik.


Máme pocit, že bude naozaj pevne prispieť k tomu, aby sme mohli túto sériu vybojovať, “povedal austrálsky volič Rod Marsh v piatok. Joe dôkladne zaslúžil svoju šancu a nebol šťastný, že sa nezúčastnil turné West Indies and Ashes .On tiež dal v úžasné výkony počas nedávneho Austrálii sériu v Indii. “

, Budeme musieť hrať v našich silách poraziť veľmi talentovanú novozélandskú stranu, ‘povedal Marsh. “Myslíme si, že toto družstvo má tovar, ako to urobiť, a tiež poskytuje príležitosť pre niektoré zaujímavé mladší hráči, aby ich značky v testovacom aréne.”

Voliča zahrnuté štyri pacemen ktoré používané v tohtoročnom Ashes – Mitchell Johnson, Mitchell Starc, Josh Hazlewood a Peter Siddle.Je to doba prechodu pre národné strany v nadväznosti na dôchodky Michaela Clarke, Shane Watson, Chris Rogers, Brad Haddin a Ryan Harris.

Rad troch-Test, ktorý bude Steve Smith je najprv ako permanentný kapitán, začína na Gabba štvrtok

v Austrálii 12-man squad :. David Warner, Joe Burns, Usman Khawaja, Steve Smith (kapitán), Adam Voges, Mitch Marsh, Peter Nevill, Mitchell Johnson, Mitchell Starc, Nathan Lyon, Josh Hazlewood, Peter Siddle.

http://stavky-clic.com