Arsenal a Liverpool jsou architekti vlastních bojů v Premier League

S každým týdnem se člověk nemůže spolehnout, ale nadále se diví, že manažery Arsenalu a Liverpoolu přijmou drastické kroky, aby zastavily své týmy při stejných defenzivních chybách. Oba týmy se o tento víkend snažily vstřelit branky, ale jejich pochybnější problémy byly na zádech a opět se podařilo porazit. Je opravdu šokující vidět tým pod vedením manažera jak zkušeného jako Arsène Wenger se neustále rozhoduje vyhýbat se obranným odpovědnostem a rozhodne se přimět muže dopředu hledat (jiný) cíl. Dělá to tak, když je 1-0 dolů a honem vyrovnaný doma do Manchesteru United je pochopitelné, ale opouští jen jednoho obránce zpět – a sotva v obranné pozici, v tom – stank naivní.A zaměstnávají nejdelšího manažera v Premier League.


Bylo to daleko od prvního okamžiku, kdy jsme viděli obhajobu toho týmu z tohoto týmu Arsenalu. Před pouhým týdnem – v týmu Swansea – Arsenal byl cíl dobrého a měl by být spokojený. Dalším cílem by bylo zabití hry a to je přesně to, co dělají ty nejlepší týmy, ale současně tlačí příliš mnoho mužů dopředu a nechá se zasáhnout. Co je tak šokující, když trvá na tom, že Arsenal trvá na tom, že budou házet hráče, ať už se jedná o příležitost, je, že jsou stále chyceni.V sobotu záložník pověřen výhradně s ochranou své vlastní cíle může být také zabráněno United rozhodující druhý gól.

Zatím v Selhurst Park, Liverpool dokázal nechat brzké vedení skluzu na zápasí Crystal Palace, prohrávat 3-1 poté, co vedl během 90 sekund. Hostitelé našel cestu zpět do hry poté, co tančili až příliš snadno prošel středem hřiště, před Yannick Bolasie opustil Dejan Lovren zaražený nastavit Joe Ledley a Martin Skrtel rozdal levný volný kop, který byl vyslán Mile Jedinak.U prvního gólu, defenzivní záložník vzdělávali v umění míče-vítězný by se problém vyřešil; za druhé, Ledley měly být sledovány, a pravděpodobně by byl o více než mobilní záložník Steven Gerrard.

Oba týmy byly ve slušné formě s míčem v této sezoně. Arsenal mají nejvyšší statistik utkání se v lize Bet365-Získej bonus právě teď (62,1%) a Liverpool nejsou pozadu (57,2%), zatímco jejich absolvování přesnost (86,1% a 84,6%) jsou také mezi nejlepší v zemi. Také pořadí druhý (161) a čtvrtý (134) pro šancí vytvořených a první (182) a osmou (117) pro úspěšné kličku.Oni mají spoustu vynálezů, ale oba týmy byly neuvěřitelně zbytečné před brankou v této sezoně – a víc než Arsenal proti United tento víkend. V této sezoně zaznamenali pouze 13,8% svých záběrů. Liverpool byl ještě více rozptýlený, když dosáhl pouze 12,5%. A přesto jsou největší problémy obou týmů vzadu. Zdá se, že obě strany přinášejí své problémy na sebe. Od začátku loňské sezóny se pouze Tottenham (23) dopustil více chyb, které vedly k opozici, než Liverpool (18) a Arsenal (13). Pokud by tyto chyby byly opraveny, kluby by mohly napadnout titul.Když k tomu připočteme Arsenalu naléhání svých plných zádech – a někdy se středovým taky zpátky – útočí současně a máte nesporný závěr, že oba týmy jsou tvůrci svého vlastního pádu

Oba Arsenal a Liverpool investoval. těžce letos v létě, ale oba přehlédli do očí bijící problémy. Že Wenger je jediný člověk, který neviděl, že je třeba koupit defenzivní záložník v létě je naprosto bemusing, zatímco Brendan Rodgers je zřejmě jediný člověk, který nevidí žádnou potřebu nahradit Gerrarda na základně svého středu pole. Bet365-Další informace V sezoně dosud dominuje straně Chelsea, která identifikovány a řešeny své problémové oblasti v létě účinně, dřiny Arsenal a Liverpool jsou ještě patrnější.

Bet365-Podrobnosti